אלבום דיגיטלי לתמונות חתונה

אלבום דיגיטלי לתמונות חתונה

אלבום דיגיטלי - מזכרת נפלאה

אירוע החתונה הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של זוג טרי. הארגונים לקראת ערב מיוחד זה נמשכים מספר רב של חודשים, וההתרגשות היא אינסופית. כל זוג היה רוצה מזכרת מאותו הערב, והמזכרת הטובה ביותר היא אלבום תמונות. אלבום דיגיטלי מאפשר לכם בכל העת הצצה קטנה לאותו ערב מרגש ויחודי, והעלאת זכרונות נעימים, מצחיקים ומיוחדים כזוג.
אלבום דיגיטלי הינו אלבום המורכב ממגוון תמונות אשר באפשרותכם לערוך ולעצב בעצמכם בכל דרך שתחפצו. תחילה באפשרותכם לבחור את גודל האלבום ואת מספר התמונות שהוא יכיל, אחר כך תוכלו לבחור את הצבעים והאיורים שיכיל האלבום, ולבסוף לשבץ בתוכו את התמונות שברצונכם להכניס. תוכלו להוסיף בין היתר באלבום ציטוטים ומשפטים שונים שיבטאו את הזוגיות שלכם, משפטים משירים המאפיינים אתכם כזוג, וכמובן התאריכים בו נערכו החתונה, החינה, השבת חתן ועוד.
ישנה אפשרות גם להדפיס אלבום דיגיטלי במחיר סמלי, וכך תהיה לכם מזכרת מודפסת ומזכרת ברשת. אלבום דיגיטלי לתמונות חתונה היא המזכרת הטובה ביותר שתוכלו להרכיב לכם ולקרובים שלכם מערב קסום זה. 

אלבום דיגיטלי, למה?

עד לפני כמה שנים כל זוג שהתחתן בחר את התמונות הטובות ביותר מבין מגוון התמונות שצולמו בערב החתונה על ידי הצלמים, ושלח אותן לפיתוח. התמונות שפותחו הוצבו באלבום תמונות מפואר, אשר בדרך כלל נשמר בביתו של הזוג. לאחר פיתוח כל התמונות והכנת האלבום, הזוג היה מזמין את החברים והקרובים לצפות בתמונות ולהתרשם. בשונה מהאלבומים הישנים, באלבום דיגיטלי מעוצב בשילוב עם התמונות האישיות, תוכלו להעניק לחברים ולמשפחה את הקישור המוביל אל האלבום, הם יוכלו לראות, להתרשם ולהגיב לתמונות ברשת.
מאחר והאלבום מצוי ברשת, תוכלו לגשת אליו בכל עת מכל מחשב או טלפון סלולרי בעל גישה לאינטרנט, ולהראות אותו לחברים ולעובדים במשרד. אלבום דיגיטלי מאפשר גם לבצע הדפסה במספר עותקים של אותו אלבום בעלות נמוכה יחסית, וכך תוכלו להעניק להוריכם אלבום מודפס למזכרת מערב החתונה. אלבום דיגיטלי של תמונות מערב החתונה הוא בעל יתרון משמעותי לעומת אלבום במתכונת הישנה, מאחר והוא אינו מתבלה בקלות. אלבום דיגיטלי הממוקם ברשת אינו מתקלף או מצהיב, והתמונות בו נשארות באותה איכות בדיוק כמו ביום שהוצבו באלבום. אלבום דיגיטלי מודפס אמנם עשוי להתבלות, אולם לא באותה המהירות בה יוכל להתבלות האלבום הרגיל. איכות הדפסת האלבום, ואופן הצבת התמונות מאפשרות לו להיות עמיד לאורך זמן.  אלבום דיגיטלי מאפשר לכם להרכיב את המזכרת בעצמכם.
בדרך כלל חברת הצילום בוחרת עבורכם את האלבום ואת עיצובו, ובאפשרותכם רק לבחור את התמונות המוצבות בו. אלבום דיגיטלי אותו תוכלו לעצב בעצמכם, ללא מגבלה על מספר התמונות שיכנסו לאלבום, ועל פי הצבעים והעיצובים הנראים לכם ביותר. האלבום יהיה כולו שלכם, בעיצובכם, ולפי ראות עיניכם.