אלבום מעוצב לדור הצעיר

אלבום מעוצב לדור הצעיר

אלבום מעוצב, מה זה בכלל? 

אלבום מעוצב הינו אלבום אשר מעוצב בצורה אישית ומיוחדת על פי ראות עיניו של הלקוח. אלבום מעוצב בדרך כלל יעוצב בצורה המתאימה לאירוע בו צולמו התמונות, לדוגמא: אם מדובר באירוע של ברית מילה יעוצב האלבום בגוונים של תכלת, או ירקרק, ויקושט באיורים של תינוקות, דובים, חסידות ועוד... 
אם מדובר בעיצוב של אלבום המכיל תמנות חתונה יעוצב האלבום בגוונים של אפור ולבן ויקושט בפרחים או באיורים עדינים. אלבום מעוצב יכול להיות משני סוגים עיקריים: אלבום מעוצב קלאסי העשוי מעץ, או פלסטיק ומעוטר בצורה מיוחדת, או אלבום מעוצב דיגטלי, אשר מודפס בטכנולוגיה חדישה, ויוצר מראה של קטלוג, או בוק תמונות.
אלבום תמונות מעוצב הנעשה בצורה דיגיטלית מאפשר לכם לעצב את האלבום בעצמכם ולפי ראות עינכם, לבחור את הרקעים והאיורים שיקשטו את האלבום, לבחור את הקישוט, ולבחור את כמות התמונות שיכלול האלבום. רעיון יצירתי ומיוחד לאלבומים מעוצבים הוא למקם תמונה או קלואג' תמונות על העטיפה של האלבום, ולהפוך אותו למעוצב ומיוחד יותר.  אלבום מעוצב דיגיטלי מעוצב באופן אישי וייחודי. 

אלבום מעוצב לעבודת שורשים

אלבום מעוצב יכול לשמש למטרות שונות. מתנה ליום ההולדת להורים ולסבים, מתנה לזוג שמתחתן, קטלוג תמונות של חברה מסויימת ועוד. אולם, אלבום תמונות מעוצב אינו נחלתם של גדולים ומבוגרים בלבד, אלבום תמונות מעוצב עשוי להיות שמיש למספר מטרות גם עבורכם, הדור הצעיר. בראש ובראשונה אלבום מעוצב יכול להיות רעיון מיוחד להציג את עבודת השורשים המפורסמת. כל נער מתבגר מתבקש בגיל החטיבה, ללכת ולתשאל את משפחתו על עברם וליצור עבודה המכילה אילן יוחסין משפחתי ופרטים על המשפחה הקרובה, הסבים והסבתות, הדודים ועל ילדותם.
על מנת להתמודד עם עבודת שורשים זו עליכם לאסוף תמונות ישנות מילדותם של ההורים והסבים, ללכת ולתשאל אותם על אורך החיים בו חיו, המקצוע בו עבדו, על ילדותם ועל תחביבם, ולסכם הכל לעבודה אחת גדולה ומיוחדת. מאחר ועבודת השורשים מכילה מסמכים שונים חשובים ותמונות ישנות, הדרך הטובה ביותר לשמר עבודה מיוחדת זו היא באמצעות אלבום מעוצב, וטוב יותר שיהיה דיגיטלי, על מנת לשמר בצורה הטובה ביותר את המסמכים החשובים.

אלבום מעוצב לבר המצווה 

אלבום מעוצב עשוי להיות רעיון נהדר גם לחוגגים בר/בת מצווה. אלבום מעוצב יכול לעמוד בפתח הכניסה לאולם, כאשר האורחים הרבים מברכים בכתב את הילד בתוך האלבום, אלבום תמונות מעוצב יכול להיות מזכרת נהדרת למגוון התמונות אשר צולמו ביום מיוחד זה ואלבום מעוצב יכול להיות גם מתנה לנערה המתבגרת החוגגת, כאשר הוא יהפוך להיות בוק תמונות מקצועי. אלבום מעוצב הופך את החוויה למהנה יותר, שומר על התמונות מפני התבלות, ומקנה חשיבות לאירוע. אלבום מעוצב לבר המצווה יאפשר לכם לחזור לתמונות בעוד כמה שנים ולהתרפק על רגעים משמחים ומהנים.