אלבום תמונות דיגיטלי לשימור של תמונות ישנות

אלבום תמונות דיגיטלי לשימור של תמונות ישנות

תמונות ישנות עשויות להיות המזכרות החשובות והמשמעותיות ביותר, במיוחד אם מדובר באנשים קרובים לנו בעלי קרבה משפחתית או חבריה רמת דרג. תמונות ישנות מספרות את כל סיפור החיים של ההורים, הסבים והסבתות שלנו, ומאפשרות לנו הצצה לחיים שחיו אז, לאופן הבילוי שלהם, אופן הפרנסה של אז, וחוויות מאירועים חשובים. בעבר, מצלמות לא היו נפוצות, וצילום התמונות היה מועט. כפועל יוצא, לא קיימות תמונות רבות ולכן נרצה לשמר אותן בכל הכוח. תמונות ישנות, גם אם ננסה לשמור עליהן בכל הצורות האפשריות סופם להתבלות.
שום אלבום תמונות, שקית ניילון או חדר ארונות לא יוכל למנוע את הבליה של התמונות הישנות, אולם אלבום תמונות דיגיטלי כן יכול למנוע את המשך תהליך בו מגיעות התמונות במגע עם חמצן. תמונות ישנות נוטות להתבלות, להצהיב ולהיקרע, ויחד איתם גם הזכרונות. סריקה של התמונות ומיקומם בתוך אלבום תמונות דיגיטלי עשוי בקלות למנוע את המשך תהליך בו נפגמות התמונות. אין יותר חשוב לסבא מאשר התמונות הישנות מהתקופה בה הוא היה ילד על מנת שיוכל להראות לנכדים והנינים. כל שעליכם לעשות הוא לאסוף את שלל התמונות הישנות, לסרוק וליצור מהם אלבום תמונות דיגיטלי, כך תוכלו לשמח את הדורות הקודמים, ולשמר את דורכם עבור הדורות הבאים.  

אלבום תמונות דיגיטלי, שימור התמונה לאורך זמן

סריקת תמונות ישנות לתוך אלבום תמונות דיגיטלי משמר את התמונות בדיוק באותו המצב בו הן היו ביום שצורפו לאלבום. מאחר והאלבום מופיע ברשת, אין הצהבה, ואין סכנה להתפרקות של האלבום. אלבום תמונות דיגיטלי מאפשר לכם להוסיף כיתוב ותאריכים ביתר נוחות, וכך לשמר גם את החוויות, כך שכל מי שיביט באלבום יבין בדיוק במה מדובר. תוכלו לסדר את התמונות בסדר כרונולוגי, להוסיף את תאריך האירוע ואת שמות המשתתפים כך שגם אם ילדכם יתבוננו באלבום ביום מן הימים הם יוכלו להבין במה מדובר.
עיצוב האלבום יעשה על פי ראות עיניכם. תוכלו לבחור צבעים ואיורים מיוחדים, וליצר אלבום למזכרת מקורי ומיוחד. היתרון הגדול ביותר באלבום תמונות דיגיטלי הוא היכולת לשכפל ולהדפיס את האלבום במספר רב של עותקים בגדלים שונים כל עוד שומרים על פרופורציות נכונות בהתאם לעיצוב ולפורמט של אלבום תמונות דיגיטלי שנבחר. באפשרותכם להדפיס את האלבום הנושא את התמונות הישנות ולהעניק מתנה להורים או לסבים. אלבום תמונות דיגיטלי המכיל תמונות ישנות מעבר המשפחה ועשוי להיות גם מזכרת מיוחדת ומקורית עבור הנכדים. ניתן להוסיף הקדשה מהסבים וההורים ולהעניק לכל הנכדים והנינים במשפחה.

אלבום תמונות דיגיטלי לדור הצעיר

אלבום תמונות דיגיטלי עשוי להיות רעיון טוב גם לשימור של אירועים עכשויים. חופשות, טיולים, חתונה, בר מצווה ועוד. אירועים חשובים למזכרת שתרצו לשמור גם בעתיד. אלבום תמונות דיגיטלי יאפשר לכם לשמר מזכרות מאירועים אלה גם בעתיד, והיתרון הגדול של האלבום בכך שאינו מתבלה, יאפשר לכם להעביר מזכרות יקרות מפז גם לנכדים והנינים שלכם.