אלבומים מעוצבים- המדריך המלא

אלבומים מעוצבים- המדריך המלא

אלבומים מעוצבים, מה זה?

תמיד חלמתם ליצור אלבום תמונות משפחתי? אלבום תמונות של תקופות שונות בחיי הילדים? או אלבום תמונות של ירח הדבש במקסיקו? מהיום אין צורך לרוץ לחנות הצילום, לפתח תמונות ולסדר אותם באלבום הקנוי. כיום עומדת לרשותנו טכנולוגיה דיגיטלית המאפשרת לנו ליצור אלבומים מעוצבים ממוחשבים. אלבומים מעוצבים הם אלבומים המכילים תמונות אשר ניתן ליצור בצורה דיגיטלית על המחשב.
בעת יצירת האלבומים ניתן לבחור באופן אישי את כריכת האלבום, את הצבעים אשר יקשטו את האלבום, ואת התמונות אשר ברצונכם להכניס. בסיום עיצוב האלבום ניתן לשלוח את העיצוב המוכן להדפסה באמצעות שליחת ההזמנה אל החברה המייצרת אלבומים מעוצבים מסוג זה, והם יודפסו על פי בקשת הלקוח. נוסף על כך, תוכלו לקבל קישור ישיר לדף האינטרנט המכיל את האלבום, לפרסם את האלבום ברשתות החברתיות, ולתת את הקישור לקרובים ומכרים אשר יוכלו להתרשם מהתמונות.

איך יוצרים אלבומים מעוצבים?

אלבומים מעוצבים דיגיטליים כבר מזמן אינם מנת חלקם של בתי דפוס וחנויות צילום. כיום, כל אחד יכול ליצור אלבומים מעוצבים על פי ראות עיניו ועל פי טעמו האישי במספר צעדים פשוטים. ראשית, על מנת ליצור אלבומים מעוצבים יהיה עליכם בדרך כלל להוריד תוכנת עיצוב פשוטה ומיוחדת למחשב האישי שלכם. לאחר ההתקנה תדריך אתכם התוכנה ליצירת האלבום שלב אחרי שלב. בשלב הראשון תתבקשו לבחור את גודל האלבום אותו תרצו ליצור ואת מספר התמונות אשר תרצו להכניס לאלבום. אחרי שהחלטתם על הפרטים הטכניים מגיע רגע עיצוב האלבום. אלבומים מעוצבים ניתן לבחור לעצב במגוון רחב של צבעים, דוגמאות, איורים וצורות.
תוכלו לבחור את הצבעים והדוגמאות אשר יעטרו את האלבום בהתאם לתמונות המצויות בו. אם מדובר באלבום בר מצווה צבעים של ירוק וכחול עשויים להתאים, אם האלבום הוא של הולדת התינוקת צבעים של ורוד יכולים להתאים, ואלבום של חתונה יקושט בגוונים של לבן. תוכלו לבחור לעצב את הכריכה וסוף האלבום בהתאם לרצונכם. קולאג' תמונות של הילדים, או תמונות נוף מיוחדות מטיול יכולים להיות רעיון טוב לעיצוב. לאחר בחירת הצבעים והדוגמאות, יצירת אלבומים מעוצבים מאפשרת לכם לבחור כיצד ימוקמו התמונות, ובאיזה סדר הם יופיעו באלבום. לאחר שעוצב האלבום הוא נשלח להדפסה ונשלח אל הלקוח באמצעות הדואר.

אלבומים מעוצבים- למי זה מיועד?

אלבומים מעוצבים יכולים להיות שימושיים למטרות שונות. תוכלו להעניק אלבומים מעוצבים במתנה לחברים טובים ליום ההולדת, לסבים ולסבתות תמונות של כל הנכדים, או לשמר זכרונות בצורה טובה מטיול מוצלח בחו"ל. אלבומים מעוצבים יכולים להיות שימושיים גם לצרכי העסק. קטלוג המציג את המוצרים, אלבום המציג את החזון של החברה, או תוכנית עסקית יכולים לקבל צורה מיוחדת ויפה אם יודפסו על אלבומים מעוצבים. כך או כך, אלבומים מעוצבים הם טרנד חדש, כייפי ומיוחד על מנת לשמר את התמונות שלנו בצורה טובה ואיכותית.