ספר תמונות מעוצב - לא סתם ספר
ספר תמונות מעוצב - לא סתם ספר
ספר תמונות מעוצב- למה זה כדאי?
נמאס לכם לנבור בחדר הארונות בכל פעם שאתם מעוניינים לצפות בתמונות ישנות? 
נמאס לכם שהתמונות מהטיול לפריז שוכבות בשקיות ללא סדר כרונולוגי וללא תאריכים? 
מתרגזים כשאלבומי הילדות הישנים שלכם מתפרקים? 
העידן הטכנולוגי של היום מאפשר לנו ליצור ספר תמונות מעוצב בצורה דיגיטלית, ולמנוע את הבלאגן. בניגוד לאלבומי התמונות הישנים ספר תמונות מעוצב המודפס דיגיטלית משמר את התמונות באיכות טובה ומונע שחיקה של הספר. ספר תמונות מעוצב נשמר לארוך שנים.
ברגע שהתמונות ממוקמות באלבום הדיגיטלי איכותם נשמרת לזמן ארוך יותר, הן אינן נקרעות או מצהיבות, ואינן נשחקות בקלות. הצורה בה מודפס ספר תמונות מעוצב מונעת את הרס האלבום ומשמרת אותו לטווח הארוך. נוסף על כך, ספר תמונות מעוצב תמיד בצוי ברשת, כך שישנו גיבוי לאלבום המודפס. ספר תמונות מעוצב דיגיטלי מאפשר הדפסה נוחה של האלבום במספר עותקים ובעלות נמוכה, ומאפשר שיתופיות של התמונות בצורה נוחה. גם היכולת לתת את הקישור לחברים או למשפחה מאפשרת גישה נוחה לספר התמונות בכל העת, ושיתוף התמונות בצורה נוחה וקלה.   

ספר תמונות מעוצב לצרכי חברות
ספר תמונות מעוצב עשוי לשמש למטרות שונות, ולהפוך את חווית הצפיה בתמונות לנוחה ונעימה יותר. ספר תמונות מעוצב יכול לשמש חברות רבות לצרכי העסק בצורות שונות. למשל: חברות רבות בוחרות בספר תמונות מעוצב בצורה דיגיטלית לצורך פיתוח והדפסה של קטלוג המוצרים בעסק. הצגת המוצרים בקטלוג מעוצב דיגיטלית נוחה יותר מבחינת הזמינות שלה ללקוחות החברה, ונעימה יותר להתבונות ושיתוף. חברות רבות עושות שימוש בספר תמונות מעוצב דיגיטלי על מנת להציג את החזון של החברה בצורה נעימה, ולשלב בו תמונות.
חברה שקיימת מספר רב של שנים יכולה להשתמש באלבום הדיגיטלי ולהציג תמונות והתפתחות העסק מכל שנות הפעילות. עסקים רבים עושים שימוש בספר תמונות מעוצב על מנת לפתח ולהציג בצורה מסודרת את התוכנית העסקית של החברה. פגישות עסקיות הופכות לנוחות יותר ונעימות יותר כאשר הצגת התוכנית העסקית מפורטת בצורה מסודרת ומלווה בתמונות. 

ספר תמונות מעוצב לצרכים אישיים
ספר תמונות מעוצב מזמן הפך להיות נחלת הכלל עקב צורת ההכנה הפשוטה והקלה שלו. כל אחד יכול ליצור ספר תמונות דיגיטלי בקלות ובנוחות על המחשב האישי שלו. אי לכך ספר תמונות מעוצב קיבל על עצמו שימושים רבים גם לצרכים אישיים כגון, ספרי זכרונות, מתנות, אלבומים ועוד. ספר תמונות מעוצב יכול להיות מתנה נהדרת לתת לכלה בערב מסיבת הרווקות עם מיטב התמונות של הזוג.
ספר תמונות מעוצב דיגיטלי יכול להיות מתנה נפלאה לסבא וסבתא עם תמונות משפחתיות, ספר תמונות מעוצב יכול להוות ספר זכרונות מושלם לכל התמונות מטיול אחרי צבא, וספר תמונות מעוצב יכול להיות צורה נהדרת לעשות בוק תמונות פרטי מבלי להיעזר בשירותיה של חברת צילום מקצועית.