הדפסת פוסטרים / הדפסה על קנבס

יצירת אומנות גדולה על קנבס בגודל קטן
לפרטים נוספים
אומנות בגודל בינוני - כמו שתמיד רצית
לפרטים נוספים
קנבס גדול - מתאים לכל מטרה ולכל שימוש
לפרטים נוספים
קנבס ענק - מתאים לכל אותם רגעים קטנים שלא רוצים לשכוח
לפרטים נוספים
הדפסת פוסטרים / הדפסה על קנבס מאפשרת לך להפוך את התמונות שלך לפוסטר גדול לתלייה בבית ובמשרד.
הדפסת פוסטרים בגדלים שונים ובחומרים שונים: קנבס, או קאפה לבחירתך.

יתרון ניכר מאד של שיטת ההדפסה על קנבס הוא בכך שאין צורך בהתאמת המסגרת לחדר. ידועה ההתלבטות באשר למסגור התמונה בהתאם לאופייה ובהתאם לשאר הריהוט המאפיין כל חדר.

מסיבה זו היו קיימות מסגרות בשלל צבעים ועיטורים. הדפסה על קנבס מייצרת תמונות המשתלבות בצורה מושלמת על קיר החדר ומעטרות אותו כאילו היו חלק ממנו. זאת, משום שהדפסה על קנבס מותחת את התמונה על מסגרת העץ ומכסה אותה כך שגם השוליים ממשיכים את התמונה עצמה.

בשל התגברות השימוש בשיטת הדפסה על קנבס, הפך השימוש בשיטה לזול הרבה יותר מבעבר. השיטה מתאימה במיוחד לעידן התמונות הדיגיטליות משום שבלחיצת כפתור ניתן להעביר את התמונה המבוקשת להגדלה אצל בית דפוס העוסק בהדפסה על קנבס ולבקש הדפסה מיידית.

בתוך כמה שעות התמונה המוגדלת כבר מוכנה. מעוניין בהגדלת תמונה שאינה דיגיטלית? אין בעיה! כל בית דפוס או חנות צילום המכבדים את עצמם מחזיקים בסורק תמונות מתקדם שיכול לסרוק כל תמונת סטילס ולהפוך אותה לקובץ דיגיטלי.

בעזרת קובץ זה ניתן לבצע הדפסה על קנבס וליצור תמונה מרשימה שתחזיק מעמד שנים ארוכות. איכות ההדפסה על קנבס של תמונות סטילס סרוקות נעשית באיכות כה גבוה עד שעין אנושית כלל לא תבחין בהבדל.